Zápisy utkání - jaro 2011

11. kolo VV Vokra VV - Dřevosprint SC

5:2
(2:0)
Vítězové byli po celý zápas lepší a jenom jejich slabší koncovka dávala Dřevosprintu v poločase jakousi naději na bodový zisk. Na začátku druhé půle dvakrát chyboval M.Procházka a důrazný Matejčík srovnal. Už za minutu však zdravě nabuzený hráč znovu strhl vedení na stranu Vokry a nakonec oslavil hattrick.

Góly domácích:
4. M. Bobysud, 29. 34. 47. M. Procházka, 39. T. Zmatlík

Sestava domácích:
P. Zmatlík, P. Vrkoslav, T. Zmatlík, O. Bláha, M. Bobysud, M. Procházka, T. Procházka, P. Řezáč

Karty domácích:

Góly hostů:
32. 33. P. Matejčík

Sestava hostů:
F. Vondruška, Z. Šťastný, J. Šimon, P. Matejčík, J. Marhoul, Č. Novotný, P. Bokůvka

Karty hostů:

9. kolo Flamengo CR VET - Dřevosprint SC

3:5
(1:2)
Domácí se z počátku dostali do vedení o které však postupně během zápasu přišli a z výhry se radovali hosté.

3. T. Holeček, 32. T. Landovský, 51. J. Tomaník

J. Tomaník, P. Vrba, M. Obermajer, R. Martínek, J. Rot, K. Haškovec, J. Ander, P. Brož, T. Holeček, T. Landovský

Góly hostů:
15. 36. J. Tomaides, 27. 48. J. Marhoul, 41. F. Vondruška

P. Bokůvka, Č. Novotný, M. Fikar, J. Marhoul, J. Šimon, Z. Šťastný, J. Tomaides, F. Vondruška

8. kolo Dřevosprint SC - Ekonom WT VET

2:0
(2:0)
Tým Dřevosprint SC byl ve všech směrech tím lepším z obou soupeřů a došel si pro zasloužené vítězství.

25. J. Marhoul, 28. J. Tomaides

Č. Novotný, P. Bokůvka, F. Vondruška, J. Tomaides, Z. Šťastný, J. Šimon, J. Marhoul, M. Fikar

Góly hostů:

F. Čálek, J. Čapla, K. Kadlec, T. Kubr, L. Škornička, M. Juna, L. Adamec, K. Chaloupka, Z. Fiala, T. Zvěřina

7. kolo Dřevosprint SC - Trops Old Boys 1.SK

4:3
(2:3)
Pěkné, vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí, kteří o výhře rozhodli 2 minuty před koncem.

6. 58. J. Marhoul, 20. J. Šimon, 40. J. Tomaides

P. Bokůvka, Č. Novotný, M. Fikar, P. Kačírek, J. Marhoul, J. Šimon, Z. Šťastný, J. Tomaides

Góly hostů:
7. 30. J. Severa, 10. J. Moravec

J. Severa, M. Hrdina, P. Galyaš, J. Hulvert, P. Kovanda, P. Krča, J. Moravec, J. Procházka, O. Rázga, R. Škarda

6. kolo Dřevorubci M vet. - Dřevosprint SC

2:8
(1:4)
Utkání jednoznačného průběhu, především díky přesnosti zakončení akcí hráčů Dřevosprintu.

26. J. Müller, 50. M. Březina

J. Müller, P. Zpěvák, J. Vybíral, V. Starec, P. Pařízek, M. Nový, M. Březina, I. Moucha

Góly hostů:
8. 23. 39. J. Tomaides, 14. J. Marhoul, 29. 33. P. Bokůvka, 35. M. Fikar, 40. Z. Šťastný

P. Bokůvka, L. Kuč, M. Fikar, P. Kačírek, J. Marhoul, J. Šimon, Z. Šťastný, J. Tomaides

5. kolo Dřevosprint SC - Domácí potřeby VET

6:2
(2:1)
Pohledné, kombinační utkání se spoustou šancí na obou stranách. Lépe je zúžitkovat dokázal tým Dřevosprint SC a proto také zvítězil.

2. P. Bokůvka, 19. J. Tomaides, 43. 57. J. Marhoul, 51. 53. L. Kuč

P. Bokůvka, Č. Novotný, L. Kuč, J. Marhoul, J. Šimon, Z. Šťastný, J. Tomaides

Góly hostů:
9. 59. L. Urban

L. Petrášek, V. Zahradník, V. Houda, S. Kohoutek, M. Kvasnička, M. Louda, R. Šanda, V. Schwarz, L. Urban

4. kolo Cormoran FC - Dřevosprint SC

2:7
(1:4)
Dřevosprint byl celé utkání aktivnější a po zásluze vyhrál.

21. J. Jirsa, 53. J. Vacík

D. Los, S. Kallista, K. Bureš, M. Duchek, R. Heinz, J. Jirsa, J. Vacík

Góly hostů:
4. 8. J. Marhoul, 11. P. Kačírek, 29. P. Bokůvka, 35. 56. J. Tomaides, 38. L. Kuč

P. Bokůvka, Č. Novotný, M. Fikar, P. Kačírek, L. Kuč, J. Marhoul, J. Šimon, J. Tomaides

3.kolo Dřevosprint SC - PH Servis

3:4           Hráči mužstva Dřevosprint SC bojovali ze všech sil, ale ani to jim nestačilo a podlehli týmu PH Servis
(2:2)

7. 38. P. Bokůvka, 23. J. Tomaides

P. Bokůvka, Č. Novotný, M. Fikar, P. Kačírek, L. Kuč, J. Šimon, Z. Šťastný, J. Tomaides, F. Vondruška

Góly hostů:
10. 39. J. Lokvenc, 15. J. Pejcha, 34. J. Chlebna

R. Soukup, R. Theimer, T. Bartecký, J. Čermák, M. Kvajsar, J. Lokvenc, J. Pejcha, P. Škvařil, J. Chlebna

2. kolo Malostranský SK - Dřevosprint SC

6:1
(4:1)

15. R. Čížek, 22. M. Buldra, 25. J. Balcar, 29. P. Suchopár, 31. J. Šobr, 45. R. Buchal

R. Buchal, P. Deršák, J. Balcar, R. Brejcha, M. Buldra, M. Buřínský, P. Čermák, R. Čížek, J. Šobr, P. Suchopár

Góly hostů:
30. J. Tomaides

Č. Novotný, P. Bokůvka, F. Vondruška, J. Tomaides, Z. Šťastný, J. Šimon, L. Kuč, P. Kačírek, M. Fikar

1. kolo Dřevosprint SC - Kolotouš FC

3:6
(2:3)
V zajímavém utkání padaly zajímavé branky. Kolotouš  byl lepším týmem a jasně vyhrál.