10. kolo Prapražačka A - Dřevosprint SC

6:0
Domácí byli po celý zápas fotbalovější a měli množství šancí, které také dokázali proměnit. Víc míč paradoxně drželi hosté, ale pouze po vápno, jinak byli neškodní.

STDK kontumovala utkání pro start hráče Kačírka (Dřevosprint SC) v trestu

Góly domácích:
7. R. Dostál, 8. 20. 46. J. Syrovátka, 35. J. Petr

Sestava domácích:
M. Gregor, M. Kačer, R. Dostál, R. Hönig, V. Mrázek, J. Petr, J. Syrovátka, D. Voleský

Karty domácích:

Góly hostů:
29. J. Marhoul

Sestava hostů:
J. Šimon, J. Tomaides, J. Marhoul, S. Lavers, P. Kačírek, P. Bokůvka, Č. Novotný

Karty hostů:

9. kolo Dřevosprint SC - Boca Seniors VET

12:3
(5:2)
Pěkný zápas v režii domácích. Prvních pár minut bylo vyrovnaných, ale pak se projevilo, že Boca hrála zpočátku ve čtyřech.

5. 36. 55. J. Tomaides, 13. 23. 26. 32. 44. P. Bokůvka, 39. F. Vondruška, 57. 60. J. Marhoul

P. Bokůvka, Č. Novotný, P. Kačírek, S. Lavers, J. Marhoul, J. Tomaides, F. Vondruška, J. Šimon

(0:3)
Hosté zaslouženě vyhráli fotbalovostí. Občasné výpady domácích je nemohly o body připravit.

42. J. Mach

J. Mach, P. Skoč, I. Kutal, T. Kutal, P. Hartman, V. Doležal, J. Hroník

Góly hostů:
11. P. Kačírek, 16. 27. 33. 54. J. Marhoul, 32. 51. 60. P. Bokůvka

P. Bokůvka, Č. Novotný, P. Kačírek, J. Marhoul, M. Stehlík, J. Šimon, J. Tomaides, F. Vondruška

7. kolo Dřevosprint SC - Domácí potřeby VET

2:9  (1:1)   Zasloužená, byť pro domácí trochu krutá, výhra Domácích potřeb. V první půli Dřevosprint odehrál relativně vyrovnanou partii, tři rychlé góly po přestávce ale zápas rozhodly. Domácí i tak sympaticky útočili, ale nestíhali se pak  vracet a soupeř trestal.

19. A. Procházka, 42. J. Marhoul

F. Vondruška, J. Tomaides, P. Bokůvka, Č. Novotný, M. Fikar, J. Marhoul, A. Procházka, J. Šimon

Góly hostů:
27. 48. 50. S. Kohoutek, 34. L. Urban, 37. 47. 59. V. Schwarz, 40. L. Petrášek, 52. V. Zahradník

L. Petrášek, J. Krupka, S. Kohoutek, M. Kvasnička, V. Schwarz, R. Šanda, L. Urban, V. Zahradník, M. Louda

6. kolo Anton aus Tirol - Dřevosprint SC

1:1  (1:0)   Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách.

17. K. Janďourek

M. Husák, M. Kaiser, J. Kopecký, R. Klípa, T. Kopecký, J. Med, K. Janďourek

Góly hostů:
56. J. Marhoul

Z. Šťastný, J. Marhoul, J. Šimon, P. Kačírek, M. Fikar, P. Bokůvka, Č. Novotný, F. Vondruška

5. kolo Dřevosprint SC - Po Útlumu 06

6:0   Tým Po útlumu se k utkání nedostavil.

Z. Šťastný, J. Tomaides, J. Šimon, J. Marhoul, P. Bokůvka, Č. Novotný, P. Kačírek

4. kolo Keckafogo KK VET - Dřevosprint SC

6:0   Hosté se k utkání nedostavili

M. Spousta, L. Krämer, A. Drbušek, J. Fait, R. Mašek, M. Kmínek, P. Pelíšek

3. kolo Dřevosprint SC - Pankráckej válec

3:7  (0:4)  Velice pohledné utkání, ve kterém byla vidět spousta šancí na obou stranách. Rozhodla střelecká potence hráče Horla. Oba týmy hrály velice slušně.

44. P. Kačírek, 47. 60. J. Tomaides

F. Vondruška, Č. Novotný, P. Bokůvka, J. Tomaides, J. Šimon, M. Stehlík, J. Marhoul, P. Kačírek

Góly hostů:
3. 21. 29. 51. 58. J. Horel, 7. L. Jindra, 42. J. Hájek

T. Bárta, K. Vacek, M. Smetana, M. Petržilka, L. Jindra, J. Horel, J. Hájek, Z. Feierfeil

2. kolo VV Vokra VV - Dřevosprint SC

6:1  (2:1)  Velmi kvalitní utkání hrané i na veterány v rychlém tempu. O jeho osudu rozhodl nástup Vokry do druhé půle a vstřelení dvou rychlých gólů.